Nuk e konfirmuan kurrë lidhjen, NDAHET çifti i njohur i showbiz-it shqiptar 0

Ka marrë fund historia disavjeçare e dashurisë mes dy artistëve të njohur të showbiz-it shqiptarë. Ronela Hajati dhe Young Zerka sipas burimeve të “Prive” mësohet se janë ndarë, ndonëse dyshja asnjëherë nuk e tha publikisht se ishin bashkë në një lidhje intime.

Si për të konfirmuar këtë është fakti se Young Zerka e ka hequr Ronelën nga lista e miqve në Instagram, ndërsa këngëtarja vijon ende ta ndjek.

Previous ArticleNext Article