FOTO/ Brenda shtëpisë SUPER-LUKSOZE të Afërdita Dreshaj!

Prej një viti ajo gëzon statusin e ëmbël të bashkëshortes së djalit që dashuron. Afërdita Dreshaj dhe partneri Jakub KIndl, sapo kanë blerë folezën e rë të dashurisë së tyre, pikërisht në vendin ku u njohën për herë të parë, në Michigan SHBA.Revistawho ka mundur të sigurojë fotot e shtëpisë së re të çiftit, dhe ne urojmë që shumë shpejt nëpër çdo cep të banesës të gumëxhojnë zërat e voëglushëve të Afërditës dhe Jakub!

 

Previous ArticleNext Article