Prisni pak, ky është trupi i Elita Rudit vetëm 3 javë pas lindjes??!!

Ajo u bë nënë më 21 shkurt, ku sëbashku me bashkëshortin Gjiko mirëpritën në jetën e tyre djalin të cilin e pagëzuan me emrin Zëri.Pak orë më parë Elita Rudi, tashmë në statusin e ëmbël të mamit, postoi një foto dhe ne nuk po je besojmë dot syve.

E veshur me një palë pantallona ngjyrë mustard, dhe një ‘crop top’ të shkurtër, ne e kemi shumë të vështirë t’a besojmë që ky është trupi I saj vetëm 3 javë pas lindjes.

Nuk përjashtohet fakti që kjo mund të jetë një foto e vjetër, por edhe në këto foto ku moderatorja është me karrocën e bebit, trupi duket njësoj YLL.

 

Previous ArticleNext Article