Si i humbi 30 kilogramë, këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen sekretin!!!!

Rrëfimin e bëri për Bieta Sulon, tek “Ftesë në Pesë”; të gjithë e kemi vënë re humbjen drastike në peshë të Valbona Memës, dhe vetë moderatorja  e priti në studio me një pasthirrmë: “ Uauu“!!! Valbona u shfaq në super formë, sic nuk e kemi parë ndonjëherë!!!

 

View this post on Instagram

 

Presh me vezë, ka qenë dreka e sotme e Valbona Memës #Ftesënë🖐🏼 #TopChannel @topchannelalbania

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) onCili është sekreti?  Këngëtarja ndjek prej dy vjetësh një dietë specifike, që i përcakton cfarë ushqimesh do të konsumojë në cdo vakt. Ajo sot peshon 56 kg, nga 86 që ishte përpara dy vitesh e gjysëm. Valbona duket i vë shume peshë ushqimit në rezultatet fantastike të pamjes, dhe I përkushtohet në maksimum mënyrës së të ushqyerit të shëndetshëm.

 

Previous ArticleNext Article