Të tjerat me partnerin, kjo këngëtare shqiptare pushime në Tajlandë me prindërit me vete

Jemi mësuar të shohim e komentojmë vajza të njohura të showbiz-it shqiptar në udhëtimet e pushimet e tyre në destinacione ekzotike e jo vetëm. Në shumicën e rasteve vajzat VIP në këto lloj pushimesh i kemi parë të shoqërohen nga partnerët e tyre, që në dusa rastenmbetën të paekspozuar e të padukshëm në fotot e postimet e tyre në rrjetet sociale. Mirëpo ky nuk është rasti i reperes Tayna.Kjo e fundit ka zgjedhur që të arratiset për disa ditë pushimi në Tajlandë, e në këtë arratisje të sajën ka dashur që të ketë me vete dy prindërit e saj.

Ylli i “Kolumbiana” ka postuar disa fto e video të sajat teksa shijon bukurinë dhe diellin e ishullit Phuket e sigurisht siç shihet edhe nga fotot duket në top formë.

Previous ArticleNext Article