Supermodelet shkëlqejnë në Tapetin e Kuq të eventit të së dielës

Mbrëmjen e së dielës është mbajtur në Los Angeles ceremonia e ndarjes së çmimeve “Daily Front Row”. Eventi, që mbajti këtë vit edicionin e tij të 5-të, nderoi më të mirët në industrinë e modës dhe pa të parakalonin në Tapetin e Kuq supermodele e emra të njohur të Hollywodit.


Lady Gaga


Stella Maxwell


Candice Swanepoel


Kate Hudson
Adriana Lima


Rosie Huntington-Whiteley


Larsa Pippen


Malika Haqq


Joan Smalls


Chanel Iman

Previous ArticleNext Article