Lori Hoxha, Kylie Jenner, apo Naomi Campbell???

Dy ditë më parë supermodelja Naomi Campbell postoi në llogarinë e saj në Instagram një foto të vitit 1995, ku modelja ka qenë ne sfilatën e prezantimit të koleksionit të Rifat Ozbek. E veshur me një fustan të bardhë, supermodelja ikonike mbante ne qafë një varëse me kristale, dhe një palë syze po me kristale.

Motrat e familjes Kardashian-Jenner shpesh janë inspiruar nga ‘outfit-et’ e Naomi e pikërisht aksesorët me kristale që modelja ka veshur më 1995, Kylie Jenner ka preferuar t’i risjellë si pjesë e garderobës së saj.

Në vendin tonë, ajo e ka pranuar se i pëlqen stili i veshjes së motrave Kardashian-Jenner, dhe shpesh Lori Hoxha inspirohet nga veshjet e tyre. Pak çaste më parë trashëgimtarja e Top Media, postoi një foto në Instagram, teksa në sy mbante një palë syze të ngjashme me ato të Naomi dhe Kylie.Cila ngjan më bukur?

 

Previous ArticleNext Article