Luana dhe Krenari të pandashëm, bashkë në studio deri në mëngjes!

Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj pavarësisht që ende nuk kanë dalë publikisht si çift, duket se janë tashmë të pandarë. Jo vetëm në përditshmëri e në arratisjet që bëjnë jashtë vendit por dyshja gjen gjithmonë kohë për njër-tjetrin

.

Në agim të së mërkurës, Luana ka publikuar disa foto duke treguar se gjendej në studion muzikore ku me gjasa po punon për këngën e radhës.

Por prezantuesja e “Shiko kush Luan” nuk ka qenë e vetme në studio deri në 5 e gjysmë të mëngjesit. Së bashku me të ka qenë edhe partneri i saj Krenari, i cili ka publikuar gjithashtu foto nga e njëjta studio duke treguar se kanë qenë bashkë.

Previous ArticleNext Article