Zbulohen shkaqet/ Ja pse mori fund lidhja e Ronelës dhe Young Zerkës

Dy artistët e njohur Ronela Hajati dhe Young Zerka mësohet se prej pak javësh i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare. Ndonëse dy protagonistët nuk pranuan asnjëherë që janë bashkëpërtej skenës, detajet dhe miqtë e çiftit kanë konfirmuar prej kohësh romancën mes tyre.

“Panorama Plus” shkruan se çifti në fakt i ka dhënë fund lidhjes muaj më parë e madje kënga e fundit e Ronelës “Vuj” mendohet se i dedikohet Zerkës. Sipas miqve të dyshes, arsyeja që çoi në ndarjen e tyre, ka qenë fakti që Ronela ka dashur të zyrtarizojë lidhjen me Zerkën, ndryshe nga ky i fundit.

Previous ArticleNext Article