Ja nga e ka trashëguar bukurinë! Kjo është mamaja e Nevina Shtyllës

Prezantuesja e emisionit “Procesi Sportiv” dhe “E Diell” në Top Channel, Nevina Shtylla njihet si një ndër figurat më simpatike të ekranit shqiptar. Por falë një pyetjeje të një ndjekësi në Instagram se “Sa shumë e do mamanë”, kemi mundur të kuptojmë se nga e paska trashëguar bukurinë prezantuesja e njohur.

“Disa gjëra në jetë nuk kanë njësi matëse!”, është përgjigjur Nevila pyetjes duke e shoqëruar me një foto të së ëmës.

Përpos rëndësisë së përgjigjes së dhënë, na duhet ta pranojmë se ne na mbetën syte të imazhi i zonjës Shtylla. Një zonjë e bukur dhe elegante që sapo na vërtetoi shprehjen “Më e mirë e ëma se e bija”.Previous ArticleNext Article