Rihanna sapo bëri një set fotosh dhe na kënaqi sytë!

Ajo lançoi markën e produketeve kozmetike Fenty Beauty, e kush më mirë se vetë Rihanna do të mund të ishte imazhi.

 

E mbuluar në të gjithë trupin me xixa gold ylli nga Barbados celebroi rikthimin e markës së njohur.

Këngëtarja 31 vjeçare së fundmi i ka kushtuar shumë rëndësi linjës së saj të produkteve kozmetike dhe fitimet që ka marrë prej tyre ka qenë marramendës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article