Vera Grabocka feston ditëlindjen. S’do ta besoni sa vjeç mbush regjisorja

Regjisorja e njohur shqiptare Vera Grabocka feston sot ditëlindjen e saj. Grabocka, që gjithmonë është cilësuar si një ndër femrat më në formë e që nuk di të plaket pavarësisht moshës e viteve që mbart mbi supe.

Një ndër femrat që qëndron pas programeve më të suksesshme në televizionet shqiptare vazhdon të na dëshmojë se mosha është thjesht një numër dhe ndaj mos u çudisni nëse ju themi se regjisorja Vera Grabocka sot mbush plot 68 vjeç.Previous ArticleNext Article