FOTO/ Brenda vilës përrallore të Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Prej ditësh duket se mes çiftit Justin Bieber- Hailey Baldwin është krijuar një krizë, për shkak të problemeve që këngëtari ka patur kohët e fundit me depresionin.


Ndërsa shumë prej fansave mendojnë se marrëdhënia e tyre nuk do të zgjasë shumë, duket se dyshja ka marrë një vendim që do të mund të rregullojë marrëdhënien e tyre. Çifti Bieber sapo kanë blerë një vilë të re, e cila është parë si një fillim i ri për këngëtarin dhe modelen.

Foto brenda ambienteve të banesës së çiftit:

 Previous ArticleNext Article