Vip-at që e kaluan fundjavën e ngrohtë jashtë Tiranës, po ku ishin???

Pranvera më në fund trokiti sic i takon, dhe ndërsa na gënjeu ca në fillim me një rikthim temperaturash dimërore, tani sikur po e jep vërtet shijen e stinës së bukur. Nuk janë të paktë ata nga ne që kanë menduar të lëvizin jashtë qytetit në këto fundjavë të ngrohta, dhe të njëjtën gjë në mendje kanë pasur edhe disa VIP-a.

Ardit Gjebrea na e tregoi me një foto të bukur të Anës se një ditë më parë ishin në Zvërnec

“Kush e do jugun te ngreje doren dhe te me thote kush eshte plazhi me spektakolar?, shkruan Alketa Vejsiu në krah të një videoje të Dhërmiut, që bën të mendohet se ka qenë aty.

 

View this post on Instagram

 

Sot… #mybeautifulalbania Kush e do jugun te ngreje doren dhe te me thote kush eshte plazhi me spektakolar?

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

Nga Dhërmiu, dërgon një përshëndetje dhe Bieta Sulo

Rudina Magjistrari poston foton e tufës së luleve që i ka dhuruar e bija, dhe në sfond shihet deti

Soni Malaj, në fakt, paska qenë në bregdet fundjavën e kaluar, nga komentet duket se ka qenë në Qerret

 

View this post on Instagram

 

#sundaymood #sensualinspiration #frenchversion

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Ori Nebiaj ndërkohë ndryshe nga ata që kanë vërshuar në bregdet, qenka kthyer në vendin e origjinës së familjes së saj, Mallakastër

Previous ArticleNext Article