Aspak supersticioze, Almeda lyen dhe pret flokët në ditët e fundit të shtatzënisë!

 

Një nga besytnitë për gratë shtatzëna është të mos lyhen dhe priten flokët gjatë pritjes së ëmbël, e kjo për supersticiozët.

Duket se bukuroshja Almeda Abazi nuk bën pjesë në grupin e supersticiozëve pasi  në javët e fundit të shtatzënisë mami në pritje ka preferuar t’i bëjë një rifreskim ‘look-ut’ të saj. Almeda ka postuar një foto pak minuta më parë, teksa na njeh me modelin e ri të flokëve.Të prera deri tek supet dhe të lyera në ngjyrë të verdhë, bukuroshja Abazi na surprizoi me ndryshimin e sapo bërë.

Almeda dhe bashkëshorti Tolgahan priten të bëhen prindër për herë të parë, pas pak javësh!

Previous ArticleNext Article