Rita Ora ‘lundron’ në xhins! Na jep një leksion mode nga New York-u

Artistja me origjinë shqiptare na ka dhënë një leksion mode nga Neë York-u me kombinimin dhe veshjen e djeshme.

Rita Ora ‘lundronte’ e gjitha në xhins nga koka te këmbët ndërsa ecte rrugëve të qytetit të dielën mbrëma. 28-vjeçarja e cila po përflitet se ka rindërtuar marrëdhënien e saj me ish-të dashurin muzikant Andreë Ëatt, 5 mua pasi u ndanë.

Ylli i muzikës kishte zgjedhur një këmishë e fund xhins ndërsa kishte zgjedhur të hidhte të sipër një pardesy po xhins me pellush brenda. Me flokë të kapura bisht e me syze, kameleoni i modës ka tërhequr vëmendjen edhe me çizmet po xhins të gjata deri në gju.Previous ArticleNext Article