Nënë për herë të parë, Eliza Dushku na tregoi më në fund barkun e rrumbullakosur!

 

Jetën private aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ka preferuar ta mbajë vetëm për vete, pasi që nga martesa me producentin 55 vjeçar Peter Palandjian, lajmi i shtatzënisë, e deri tek barku i rrumbullaksour, që vetëm sot vendosi ta tregonte publikisht, duket se Eliza ka shijuar gjithçka privatisht.

Pak orë më parë aktorja e njohur e Hollyëood, ka ndarë në llogarinë e saj isntagram për herë të parë foto ku duket me barkun e rrumbullakosur.

“Ne kemi dashuri për të gjithë”; ka shkruar Dushku nën fotot e publikuara teksa mban dorën në ‘folezën’ ku ndodhet bebi i saj.

Eliza dhe Peter kurorëzuan historinë e tyre të dashurisë në gusht të vitit të kaluar, nëpërmjet një ceremonia private me të ftuar vetëm familjarë e miq të ngushtë të çiftit.

 

Previous ArticleNext Article