Nofka që i kanë vënë Meghanit në oborrin mbretëror nuk qenka aspak e këndshme!!!

Ju pëlqen nofka e Meghan Markle-t? “Me –gain” është pseudonimi që mund të ketë në oborrin mbretëror! E ndërsa Harry në rrethin e ngushtë thirret “Ginger”, Kate “Babykins” një lloj si për vogëlushe, mbretëresha “Lilibet”, sipas gazetës Tatler, e cila cilësohet si bibla e monarkisë britanike, stafi i Kensington Palace ka gjetur një pseudonim dhe për Meghanin, i cili në fakt ende s’është bërë publik.

“Me-gain” është nofka e Meghanit që me pak fjalë do të thotë “Gjithmonë unë”, që i përshtatet shumë dukeshës ambicioze. Ajo pritet të lindë nga fillimi i prillit.

Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/REX/Shutterstock (10150461x)
Meghan Duchess of Sussex, Prince Harry
Commonwealth Day service at Westminster Abbey, London, UK – 11 Mar 2019
easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article