FOTO/ Brenda premierës së “2 gisht mjaltë” dhe VIP-at e ftuar!

 

Mbrëmja e së mërkurës mblodhi dhjetra emra të njohur të artit, showbiz-it e politikës në premierën e komedisë shqiptare “2 gisht mjaltë”. Protagonistët e filmit Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata falenderuan të pranishmit për prezencën, ndërsa u fotografuan me dashamirësit, ndër ta miq e kolegë. Bordo. al ishte aty dhe ju sjellim pak  nga atmosfera dhe të ftuarit VIP përmes fotove të mëposhtme.

Armina Mevlani 

Ermal Mamaqi, Elvana Gjata, Linda Rama, Kryeministri Edi Rama

Fjoralba Ponari

Julka Gramo, Oriela Nebiaj, Rudina Dembacaj

Kryebashkiaku Erion Veliaj, Ajola Xoxa, Elvana Gjata, Ermal Mamaqi

Marjana Kondi

Kejvina Kthella

Kiara Tito

Marjana Kondi, Koço Devole

Filip Çakulli

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article