Bes Kallaku publikon si rrallëherë foton e prindërve; nënën mund ta merrnim për motrën e tij!!!

Është një prej aktorëve të humorit më të dashur për publikun shqiptar; Bes Kallaku dhe e shoqja Xhensila Myrtezaj I mbushin shpeshherë faqet e  shtypit rozë, e së fundi kemi parë dhe motrën e tij mjaft simpatike, e cila është në pritje të fëmijës së dytë.

Por Besi nuk na I kishte treguar shumë prindërit, ndaj postimi I një fotoje të tyre në Instagram ka qenë një surprizë për të gjithë!! Ajo që vume re sakaq ishte ngjashmëria e aktorit me të ëmën, e cila duket mjaft në formë!!!

Previous ArticleNext Article