Ermali dhe Rudina hedhin pas krahëve konfliktin, ja kush qe shkaku!!

Ermal Mamaqi dhe Rudina Magjistari patën disa kohë më parë një sherr të vogël e pas tij sigurisht dhe hatërmbetje. Shkaku u bë Tuna, që tha se nuk kishte ndërmend për 20 vjet të shkonte tek emisioni I Rudinës kur Ermali e ngacmoi dhe e pyeti nëse do të shkonte atje. Moderatorja e tregoi mërzitjen që I shkaktoi kjo gjë përmes një statusi shumë të drejtpërdrejtë që e fshikullonte pak dhe Ermalin. Por gjërat duket janë sheshur tashmë, dhe këtë  e tregoi fakti që moderatori ishte tek “Rudina“ për të promovuar filmin e tij “ Dy gisht mjaltë“.

Ai tregoi ndër të tjera aty dhe koston e filmit, që paska shkuar tek 250 mijë euro!

Previous ArticleNext Article