Granit Xhaka nuk e kursen dashurinë, urim romantik bashkëshortes për ditëlindje

Granit Xhaka nuk lë rast pa i shprehur dashurinë partneres së tij leonita. Ditën e sotme bukuroshja brune feston ditëlindjen e saj dhe sigurisht një djalë romantik dhe kokë e këmbë i dashuruar si sportisti nuk mund të humbte rastin për t’i shkruar bashkëshortes urimin në llogarinë e tij në Instagram.

“Per vajzen e cila me ndihmoje ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ditelindja jote eshte nje dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Te dua shume bukuroshja ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te plotesohen, te uroj qe te gjitha endrrat e tua te behen realitet. Shume urime ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet tjera. Te dua♥️”, shkruan Xhaka nën një ideo ku ka përmbledhur disa momente të dyshes në përditshmërinë e tyre.

Granit Xhaka dhe Leonita kurorëzuar së fundmi në martesë lidhjen e tyre disavjeçare të dashurisë dhe nuk lënë rast pa i shprehur ndjenjat njeri-tjetrit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article