Celine Dion po rikthen këtë trend të harruar të viteve 90`!!!

Nëse keni nevojë për një dozë frymëzimi stili, Instagrami i Celine Dion është vendi I duhur nga ta nisni kërkimin. Këngëtarja 51 vjecare na e ka treguar vazhdimisht se është në linjë me modën dhe se nuk gabon lehtë. Veshja me të cilën shfaqet ne foton e fundit të postuar në Instagram është provë e mëtejshme e këtij fakti: kanotjere e bardhë me kominoshe të gjera të përkthyera dhe cizme; prekjen e fundit, kombinimit ia dha kapelja që ngjan me ato të lojtarëve të bejsbollit.

Por ka dhe më: doreza lëkure, vëthë të mëdhenj dhe syze tip “aviator“, cfarë duhet më shumë për të qenë “ cool“???

Previous ArticleNext Article