Stilisti ikonik i modës kurorëzon romancën me të dashurin!

Këtë fundjavë, stilisti i njohur Marc Jacobs ka kurorëzuar martesën me të dashurin e tij prej shumë vitesh, Charly Defrancesco.


Ata u martuan në një ceremoni tepër private në New York, e më pas kishin zgjedhur të organizonin një “party” për të gjithë të ftuarit.


Jacobs dhe Defrancesko prej kohësh janë në një lidhje dashurie, dhe janë shprehur tejet të lumtur për hapin e madh që mori romanca e tyre!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article