“Kur e keqja të vjen nga brenda”; Flori publikon mesazhe të orëve të vona dhe dikush ja ka ‘punuar’!

Kantautori Flori Mumajesi ka publikuar në instastory një bisedë të orëve të para të mëngjesit në  ËhatsApp ku na konfuzoi të gjithëve.

“Ej ti, janë të inçizuara të gjitha, ti jap në ti habitesh”; thuhet në një pjesë të  bisedës së publikuar nga Flori rreth orës 03:30 të mëngjesit. Ndërsa mbi foton e bërë ‘screenshoot’ këngëtari ka shkruajtur mbishkrimin “kur e keqja të vjen nga brenda”, duke bërë të besojmë se dikush i afërt po mundohet t’ja ‘punojë’ pas krahëve kantautorit.

Megjithatë se çfarë qëndron në të vërtetë pas kësaj bisede, cilët janë aktorët dhe pse Flori e publikoi në instatory të gjitha këto mund t’i sqarojë vetë ai.

Previous ArticleNext Article