Xhesika Berberi në Coachella, kombinon Chanel me Zara dhe duket “cool”

Ka nisur në Kaliforni festivali i njohur “Coachella” dhe e pranishme që në ditën e parë ka qenë edhe modelja shqiptare Xhesika Berberi.

Bjondja me sytë e shkruar, e cilëasuar si Gigi Hadid shqiptare kishte zgjedhur të vishej fare e thjesht e të kombinonte dy ngjyra të ndezura.

Fustani i kuq, shumë i rehatshëm e i thjeshtë nga një markë ekonimike si Zara dhe atletet dy ngjyrëshe nga marka e njohur luksoze “Chanel” duhet ta themi që është një miksim i përdorur shpesh edhe nga influencueset e modës e me të cilin Xhesika duket shumë “cool”.Previous ArticleNext Article