Ndjekësja sulmon Arbanën :“ Kur qesh dhe ti me dhëmbët si qen“!!!

Ndarja me bashkëshortin dhe lidhja e shumëpërfolur e re e saj e dashurisë e kanë vendosur Arbana Osmanin edhe më shumë në qender të vëmendjes kohët e fundit. Së fundi ajo ka postuar disa foto pushimi jashtë Shqipërisë, por reagimet nuk kanë qenë të gjitha pozitive. “Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen, s`e di domethënë“…Moderatorja I është përgjigjur me shumë qetësi me një të qeshur të gjatë dhe komentin: “ më vjen keq, por kurrë nuk do të resht së qeshuri“!!

Previous ArticleNext Article