Pas skandalit të tradhëtisë, Khloe Kardashian ribashkohet me ish-in për ditëlindjen e vajzës!

Ylli i reality show-t “Keeping up with the Kardashian”, Khloe Kardashian u ribashkua me ish-partnerin e saj Tristan Thompson për festën e ditëlindjes së parë të vajzës së tyre True të dielën.

34-vjeçarja dhe basketbollisti 28-vjeçar qëndruar gjithsesi disa hapa larg njëri-tjetrit teksa këndonin këngën e ditëlindjes së vajzës së tyre që në këtë moment qëndronte në krahët e babait.

Marrëdhënia e dyshes përgjatë festës u duk miqësore dhe ky ‘ribashiim’ vjen pasi Tristan në gjendje të dehur u kap duke u puthur me mikeshën e ngushtë të familjes Jordyn Woods në një festë organizuar në shtëpinë e tij më 19 shkurt.Previous ArticleNext Article