PËR HERË TË PARË/ Pak para lindjes, dalin fotot e femijërisë së Meghan Markle

Joseph Jonson, xhaxhai i dukeshës së Sussex Meghan Markle ka shfaqur nje album fotografik familjar të papublikuar më parë ku shfaqet edhe Meghan.

Seti i magjishëm i fotove e shfaq Meghan Markle si nje vogëlushe bukuroshe, të shkujdesur e plot gjallëri teksa shijon atmosferën e gëzuar me familjen e saj, ndërsa në një tjetër moment është fotografuar duke hapur dhuratat e ditëlindjes. Në foto shihet dukesha e vogël teksa e ëma përpiqet ta ushqejë, në shoqërinë e motrës dhe vëllait dhe familjarëve të tjerë.

Previous ArticleNext Article