Si ju duket pardesyja çiklamin e Melania Trump-it? Zonja e parë e SHBA rikthehet fuqishëm!

Për pritjen zyrtare të rradhës, në takimin me presidentin e Koresë së jugut, Moon Jae-in dhe me gruan  e tij Kim Jung-sook, në Shtëpinë e Bardhë, Melania është veshur me një pardesy ngjyrë çiklamin (nga një shtëpi mode franceze, Louis Vuitton, shtëpi e modës e prefuar dhe për një tjetër zonjë të parë, Brigitte Macron) dhe një palë këpucë me taka të larta.

Dhe duket thjesht e mrekullueshme. Melania konfirmohet kështu dhe njëherë,  si nje nga zonjat e para më glamur e të gjitha kohërave të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Previous ArticleNext Article