Cifti i famshëm turk tregon djalin e porsalindur ( dhe ajo duket yll edhe në shtratin e spitalit!!!!))

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen u bënë prindër përpara dy ditësh; djali Karan gëzon shëndet të plotë dhe është drita e syve të ciftit, që pati jo pak vështirësi në mbërritjen e kësaj dite. Të dy aktorët e treguan se nuk e kishin problemin ta shfaqnin në publik vogëlushin. Ato postuan një foto në spital, ku shihen të përqafuar, ndërsa Fahriye shkëlqen, edhe pse s`ka pak që ka hequr vështirësitë e lindjes!!

Previous ArticleNext Article