Jonida Shehu merr vajzën tek grimierja, dhe rezultati do t`ju shkrijë së qeshuri!!!!!

Kristali ka filluar t`i ngjajë cdo ditë e më shumë mamasë së saj, moderatores Jonida Shehu. Që kur lindi në 2016-tën, vogëlueshja është gëzimi I të ëmës. Së fundi, Jonida e ka marrë me vete ndërsa grimohej, e sic duket, të njëjtën gjë ka dashur të bëjë dhe vajza. Moderatorja nuk ia ka prishur qejfin, dhe rezultati ishte ai që postoi në rrjetet sociale. Kristal ( dhe komentet e mamit) na shkrine së qeshuri!

Previous ArticleNext Article