Pritja mori fund! Del klipi i motrave Istrefi dhe qenka super!

Nora dhe Era Istrefi arritën të kenë më në fund një bashkëpunim pavarësisht axhendave të ngjeshura të gjithësecilës. Të premten e 19 prillit është publikuar edhe videoklipi dhe kënga e tyre e shumëpritur nga fansat “Nuk e di”.

Klipi nis fillimisht me Erën në disa skena e më pas shfaqen të dyja me flokët gërshetë të lidhura bashkë, si për të treguar lidhjen e tyre të gjakut. Era shfaqet herë trendy e herë seksi, ndërsa Nora vijon të mbajë stafetën edhe në këtë klip për dukjen shumë të mirë dhe tejet sensuale.

Shihni klipin:

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article