Macja luksoze që kushton sa një shtëpi në klipin e Nora dhe Era Istrefit!

Dy ditë më parë motrat Nora dhe Era Istrefi publikuan bashkëpunim e tyre të parë nëpërmjet një klipi që i solli këngëtaret në versionin më seksi të tyre!


“Nuk e di” premton të jetë një ndër hitet e kësaj vere, pasi vetëm në 48 orë publikim numërohen 1 milion e gjysmë klikime.
Në njërën prej skenave të xhiruara Nora Istrefi shfaqet së bashku me një mace ngjyrë gri, e cila kombinohet me ngjyrën e veshjes që këngëtarja ka bërë, por a e kishit menduar se sa kushton ajo?


Macja i përket rracës Ashera dhe konsiderohet si rraca më e shtrenjtë në botë, çmimi i së cilës varion nga 20.000 deri në 100.000 dollarë!


Fiks sa një shtëpi, apo jo?!

Previous ArticleNext Article