10 parfumet më të mira për t’u provuar tani!

Pavarësisht motit të çuditshëm të këtyre javëve, pranvera është këtu dhe është sezoni i preferuar për të bërë ndryshimin e duhur për përmirësimin dhe ndryshimin e linjës së aromave dhe parfumeve.

E në morinë e parfumeve që qarkullojnë “Cosmopolitan”” sugjeron 10 aromat më të mira të pranverës që mund t’i përshtaten shijeve tuaja.

Aroma frutash

1- TOMMY HILFIGER, TOMMY GIRL SUN-KISSED

2- MUGLER ANGEL EAU CROISIÈRE LIMITED EDITION

Aroma të ëmbla

3- KKW FRAGRANCE HEARTS WIFEY

4- ARIANA GRANDE CLOUD EAU DE PARFUM

Aroma lulesh

5- AMO FERRAGAMO FLOËERFUL

6- MAISON CHRISTIAN DIOR HOLY PEONY

Aroma pikante

7- GUCCI GUILTY POUR FEMME

8- YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM EAU DE PARFUM INTENSE

Aroma agrumesh

9- MAISON MARGIELA REPLICA UNDER THE LEMON TREES

10- JO MALONE LONDON NETTLE & WILD ACHILLEA COLOGNE

Previous ArticleNext Article