Kate, e veshur në blu kokë e këmbë, mbërrin në Westminster në krah të kunatit, Harry-t!!

Princi William është në Auckland, në Zelandën e Re, dhe kështu Kate Middleton, e mbetur në Londër, u shoqërua nga kunati, princi Harry në festimet  e ditës së Anzac-ut ( dita e të rënëve në luftë). Kremtimet u zhvilluan në abacinë e Westminster. Të dy u fotografuan të kënaqur e të qeshur, si për të davaritur kështu thashemet e një sherri të fortë mes dy vëllezërve ( për faj të Meghanit). Kate shkelqeu e veshur ne blu!

Por ndërkohë mbetet fakti që dy vëllezërit u përpoqën ta shmangnin njëri tjetrin në kremtimet e Pashkëve; megjithatë nëse mes tyre ka një problem, Kate dhe Harry ndërkohë shkojnë mirë!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article