Një 50 vjecare si Renée Zellweger! Aktorja duket super në formë!

Aktorja Renée Zellweger mbush 50 vjece. Me një karrierë të suksesshme kinematografike, mbi 40 filma dhe po aq e famshme, sa i përket jetës private.  Një listë e gjatë me emra të njohur të dashurish që nga Jim Carrey deri tek Bradley Cooper. Roli më i spikatur ai i Bridget Jones.

Me një Oskar të fituar si “Aktorja më e mirë jo protagoniste” për “Kthim në Cold Mountain”, e mrekullueshmja 50 vjeçarja Zellëeger, sot po përjeton një histori dashurie me kitaristin Doyle Bramhall.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article