Në ditët e fundit të shtatzënisë, Diellza Kolgeci shtrohet në spital

Mbrëmjen e së shtunës, Diellza Kolegeci mësohet se është shteuar në spital. Ish-miss Kosova që është në ditët e fundit të shtatzënisë së saj, siç raporton Prive i është drejtuar një nga spitaleve të Kosovës për të qenë në mbikëqyrjen e mjekëve.

Burime të Prive.al bëjnë të ditur se ish-Missi është në orët e fundit përpara lindjes së vajzës dhe për këtë arsye është në regjim shtrati.

41-vjeçarja Kolgeci dhe partneri i saj basketbollist pritet që për pak ditë të bëhen prindër për herë të parë të një vajze.

Previous ArticleNext Article