Ish velina e “Fiks-it“, modele jashtë kufijve: “ Më ndryshoi jeta kryekëput“!!!

Jeta e bukuroshes brune , ish velinë e  programit investigativ “Fiks Fare” në “Top Channel” , Anisa Mukaj, paska marrë një kthesë  të paimagjinueshme që prej largimit nga Shqipëria. Ajo nisi një karrierë të re jashtë kufijve dhe me fotot e fundit në Instagram, tregoi sesa po e shijon këtë moment.

Anisa rrëfeu për  “Panorama Plus”se vetëm për dy javë arriti të nënshkruante një kontratë 2-vjeçare me “Major Model Management”, një nga agjencitë më të mëdha dhe më të suksesshme në Milano dhe jo vetëm, pasi zyrat e tyre ndodhen edhe në Paris, New York dhe Munich.

Aktualisht ndodhet në Stamboll, sepse sic thotë, e ka marrë përsipër  një agjenci shumë e mirë atje dhe cdo gjë po I shkon mbarë, pasi pozon për firma turke, katalogë, sfilata dhe website.

Previous ArticleNext Article