Vajza e aktorit Florjan Binaj qenka rritur dhe duket si yll kinemaje!

Vajza e aktorit të njohur Florjan Binaj, Krena qenka rritur dhe babi FLori nuk ka mundur ta mbajë më të fshehtë imazhin e saj përkundrazi.

Ylli i “Portokalli” ka publikuar ditën e sotme një imazh të vogëlushes sybukur shkrepur nga mamaja e saj Sadina, që së fundmi ka hapur një studio fotografike.

 

View this post on Instagram

 

Dua.photography!!!

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Krena në fakt duket një kopje e babi Florit dhe sigurisht që ka rrëmbyer mënjehrë komentet dhe zemrat e ndjekësve në Instagramin e aktrorit.

Previous ArticleNext Article