Vajza e Inva Mulës feston ditëlindjen! Shihni sa është rritur Nina

Në 2012-ën artistja e mirënjohur Inva Mula u bë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë vajzën Nina.

E që nga ai 30 prill kanë kaluar plot 7 vite që kur Inva dhe bashkëshorti i saj mirëpritën në jetë princeshën e tyre që vendosën ta quajnë si artistja e njohur Nina Mula. E sot në këtë ditëlindje të shtatë, ylli i muzikës shqiptare ka publikuar një foto të së bijës që qenka rritur e është bërë një zonjushë e bukur me flokë të gjata.

“Gëzuar ditëlindjen ëngjëllit tim”, shkruan sopranoja nën foton e sw bijës.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to my angel daughter !

A post shared by Inva Mula (@invamula) on

Previous ArticleNext Article