Kombinimi mjaft i bukur, por Ashley Graham bëri një gafë të madhe me këtë veshje!!!

Ashley Graham mori pjese në eventin e organizuar nga revista Variety kushtuar “ Fuqisë së grave“. Ai u mbajt në Njo Jork dhe modelja e mbushur 32 vjecare u parqit me nje kombinim mjaft të këndshëm: fustan pambuku ngjyre mustarde I puthitur pas trupit, sandale të së njëjtës ngjyrë dhe një pardesy bezhë.

Deri këtu s`ka asgjë që nuk shkon: gjithë problemi është se kur nisi të ecte, u pa qartë se dicka nuk ishte në rregull me fustanin: ai u mblodh përpara duke i ekspozuar mbathjet.

Ashley Graham shkroi historinë në 2016-tën kur u kthye në modelen e parë plus-size që zbukuroi kopertinën e Sports Illustrated, e një vit më vonë, doli edhe në faqen e parë të revistës Vogue.

Previous ArticleNext Article