Pantallonat që po veshin “në masë“ gratë e famshme të showbizit!!!

Trendet e modës këto kohë, luhaten mes të papriturës dhe rikthimit të stileve më të vjetra, por mjaft të pëlqyera. Dhe në këtë linjë, po rivijnë sërish më forcë pantallonat e lëkurës. Këtë javë u panë me pantallona të tilla ( që të kujtojnë vitet 80), Katie Holmes e Cara Delevigne, por shembulli më I fundit ishte Charlize Theron, që shkëlqeu më pantallona lëkurë të zezë, kombinuar me bluzë të bardhë pambuku e një xhaketë elegante. Këto lloj pantallonash, duket se sot, po I veshin shumë VIP-a:

Charlize Theron

Cara Delevingne

Katie Holmes

Victoria Beckham

Elle Mcpherson

Gisele Bunchen

Kate Moss

Mbretëresha e Spanjës, Letizia

Olivia Palermo

Kendall Jenner

Ciara

Cindy Crawford

Previous ArticleNext Article