Bashkëshorti i Diellza Kolgecit poston foton e plotë të vajzës, dhe është kaq e bukur!!!

Ish modelja Diellza Kolgeci nuk ka vecse pak ditë që sollinë jetë fëmijën e saj të parë të saj dhe bashkëshortit Fisnik Rugova, vajzën Helena. Ai duket se nuk është nga ata prindër që preferojnë të mos e shfaqin fytyrën e bebit; Fisniku ka dashur ta tregojë me shumë krenari cfarë vogëlusheje bukuroshe kanë, dhe e postoi të plotë foton e saj!

Ishte shume e bukur dhe veshja me shkrimet e saj aq të këndshme, atë të bluzës me shkrimin ‘Unë e dua babin’, dhe corapeve ku shkruhej ‘Unë e dua mamin’. Diellza pati një lindje natyrale, e ndonëse u përmenden disa komplikacione, si ajo dhe vajza janë shumë mirë!

Previous ArticleNext Article