Anulloi të gjitha koncertet, Ledri Vula zbulon aryen e tërheqjes

Pak ditë më parë artisti nga Kosova Ledri Vula u përfol se ishte tërhequr nga koncertet e natës ndonëse nuk u dha arsyeja e këtij vendimi që u konsiderua i papritur.

Por përgjigjen dhe arsyen e ka dhënë vetë këngëtari i ftuar në emisionin “E Diell” ku në një intervistë të dhënë ka sqaruar se përse do të mungojë në koncertet e kësaj vere.

“Jam lodhur nga koncertet. Nuk kam qenë asnjë fundjavë apo ditë vere në shtëpi. Dua të çlodhem dhe t’i kthej të njëjtën energji publikut, të mos dal në skenë sikur e kam obligim”, tha reperi.

Previous ArticleNext Article