Bebe Rexha rrëfen të vërtetën e ndërhyrjeve plastike: hundën dhe gjoksin…

Më së shumti e kanë kritikuar për peshën, por Bebe Rexha e tregoi se ndihet shumë mirë më trupin e saj dhe se nuk ka ndërmend ta ndryshojë regjim. Këngëtarja me origjinë shqiptare I pëlqen format e veta, për të cilat këmbëngul se janë origjinale!!!

Bebe I është përgjigjur pretendimeve për ndërhyrje në hundë, gjoks e madje dhe pjesën e fundshpinës. Asgjë nuk është e rreme aty; këngëtarja është 100% bio, madje e ka bërë të qartë se ndërhyrjet I ka shumë frikë!!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article