Pas divorcit, aktorja e njohur merr propozimin për martesë nga i dashuri i ri

Aktorja e njohur e kinematografisë, Hilary Duff ka marrë propozimin e martesës nga partneri i saj, këngëtari Matthew Koma. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bjondja e ëmbël e Hollywood-it përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale.

Ndërsa shfaq unazën e diamantit në gisht krah partnerit të saj, Duff shkruan: “Ai më kërkoi të bëhem gruaja e tij”“.

Dyshja është në një marrëdhënie që prej vitit 2017 dhe një vit më pas erdhi në jetë vajza e tyre. Aktorja është gjithashtu nënë e një djali nga martesa e mëparshme.

Previous ArticleNext Article