“Çmendet” Rita Ora; poston në instastory foto e zhveshur!

Një foto e postuar së fundmi nga Rita Ora në instastory ka tërbuar rrjetin. E veshur vetëm me një rrobedeshambër të cilin e ka lënë hapur, dhe pa të brendshme, këngëtarja kosovare nuk ka ngurruar aspak ta postojë këtë foto në profilin e saj prej 14 milion ndjekësish.

Aktualisht Rita Ora është në një turne në Europë për promovimin e albumit të saj ‘Phoenix’.

Previous ArticleNext Article