Dalin fotot dhe informacionet e para se si do të jetë iPhone XI!

 

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone XS në pjesën e përparme.


Duket se risia që Apple sjell kësaj here me iPhone ndodhet në pjesën e prapme të telefonit, e cila është e përbërë me një kamer të trefishtë. Sa i përket anës funksionale sigurisht që Apple ka punuar për të patur më shumë shpejtësi, energji si dhe cilësi shumë më e mirë e kamerës.


Reporteri i Bloomberg, Mark Gurman, publikoi një fotografi të “mbrojtëseve të smartfonëve të ardhshëm të iPhone” në Tëitter të hënën herët në mëngjes.

Previous ArticleNext Article