Data, vendi, të ftuarit, e detaje të tjera të dasmës së Gaz Paja

 

Pak ditë më parë u bë publik lajmi se aktori i Portokalli Gaz Paja do të lidhi kurorë me partneren e tij prej disa vitesh Ira.

Duket se dasma qenka më shpejt se ç’mund ta kishim imagjinuar, pasi xing.al ka mësuar se çifti do të bëjë një ceremoni madhëshore me 1 qershor, në një prej hoteleve më luksozë në Tiranë.

Ndonëse Gazi dhe partnerja e tij Ira kanë preferuar ta shijojnë romancën e tyre larg syrit kureshtar të publikut, sa i përket dasmës duket se ajo nuk do të jetë aspak private, pasi thuhet se do të jetë një ceremoni madhështore me shumë të ftuar.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article